Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Niesułów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Niesułów

Niesułów,zachodniopomorskie

236 000 zł63 950 m² 3,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6,395 ha, położona w miejscowości Niesułów, gmina Cedynia, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 129 Powierzchnia: 6,395.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Niesułów

Niesułów,zachodniopomorskie

266 000 zł114 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 540 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa zabudowana o powierzchni 1,35 ha położona w miejscowości Niesułów, gmina Cedynia (woj. zachodniopomorskie). Numer działki: 124 Rodzaj: siedliskowa /.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie

Centrum,Chojna(Niesułów + 18 km)

88 620 zł844 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja , działki w atrakcyjnej cenie! Działki na sprzedaż w doskonałej lokalizacji idealne pod dom jednorodzinny, rekreację lub inwestycję kapitału. Przedstawiamy atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żuraw(Niesulów + 23 km)

249 000 zł7 352 m² 33,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę mieszkaniową w Żurawiu, gm. Janów, o powierzchni 7352 m2. Działka : o pow. 7352 m2 wymiary : szer. ok 61.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Sygontka

Sygontka(Niesulów + 25 km)

200 000 zł5 800 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek w malowniczej miejscowości Sygontka. Działki łącznie stanowią idealną szerokość i długość z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Radomsko

Radomsko(Niesulów + 11 km)

12 900 000 zł4 000 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn wraz z chłodnią i mroźnią. Lokalizacja okolice Radomska. Chłodnia 3200 m2 + biura-socjal 500 m2 Powierzchnia działki wynosi ok 6 hektary. Chłodnie składowe są.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dąbek

Dąbek(Niesulów + 16 km)

299 000 zł115 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 105 m²

Szukasz domu w otoczeniu lasów i spokojnej lokalizacji? Cisza i spokój ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w miejscowości Dąbek gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łysiny

Łysiny(Niesulów + 22 km)

14 000 zł1 141 m² 12,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Łysiny, gmina Koniecpol Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Łysiny w gminie Koniecpol , w spokojnej i naturalnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Łochynia(Niesulów + 19 km)

139 000 zł1 004 m² 138,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości przedstawia działkę budowlaną w miejscowości Łochynia, gmina Mykanów. Działka o powierzchni 1537 mkw, szerokość 42,5m, długość 36 metrów. W drodze głównej:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Moryń

Moryń(Niesułów + 13 km)

1 680 000 zł3 995 m² 420,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Moryniu objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje możliwość budowy stacji paliw oraz myjni samochodowej. Lokalizacja: moryń,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Figurska

Żuraw(Niesulów + 23 km)

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sześć atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Żuraw, w malowniczej gminie Janów To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rzerzęczyce

Rzerzęczyce(Niesulów + 15 km)

99 000 zł4 639 m² 21,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Rzerzęczyce gm.Kłomnice , o powierzchni ok 4 639 m2. Działka : o pow. ok 4 639 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niesulów

Niesulów,łódzkie

325 000 zł3 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj blisko natury - działka budowlana 15 min od Łodzi. O regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 30m x 100m. Otoczenie działki ciche i spokojne, a w najbliższej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij